COPYRIGHT 2020. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Her zaman yeniliğe açık, bulunduğumuz alanlar da ve kuruluşlar da daima ilk sıralar da yer almayı hedefleyen düşünce yapımız ile daima kaliteli ve ergonomik projeler üretmekteyiz.

VİZYON

Standartlaşmış projelerden sizleri çıkarıp yeni  bir dünyanın kapılarını sizlere açıyoruz.

MİSYON

Emre ERÜST Kimdir ?

İç Mimar

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesinden mezun olmuş okurken de sahada bir çok iş yapan, sürekli fikir ve bakış açısı olarak kendini geliştirmeye çalışan bir kişi olarak projelerine devam etmektedir

 

Mimar Kimdir ?

Mekanların tasarlaması işi mimarlıktır. İnsanların mekan ihtiyacını karşılamak ve yaşamasını kolaylaştırmak için gerekli mekânları, işlevsel gereksinmeleri ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırarak estetik yaratıcılıkla inşa etme sanatı ve bilimidir. Bir felsefedir, bir yaşam biçimidir.

Gelelim mimarın tanımına; İhtiyaç duyduğumuz mekanları  tasarlayan ve oluşturulabilmesi için gerekli olan çeşitli disiplinleri (inşaat mühendisi, makine mühendisi, elektrik mühendisi, peyzaj mimarı, jeoloji mühendisi, harita mühendisi, iç mimar ) organize eden, hem fonksiyonel hem de estetik mekanlar üretilmesini sağlayan kişi mimardır. Bir mimarın, bu organizasyonu sağlayabilmesi ve alt disiplinler ile iletişim kurabilmesi için kendi mesleki yetenek ve bilgisinin dışında bu disiplinlerle ilgili de bilgiye sahip olması gerekmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Ücretsiz Keşif

FİKİR VE ÖNERİLER

3D TASARIM

PROJELENDİRME

SUNUM&ONAY ALINMA

AYRINTILI SÜREÇ TAKİBİ VE YÖNETİMİ

REFERANSLAR

Top